[ گوشه ای از حال این روزهای دانش آموزان ]

واتس اپ که باز میکنم، هزارتا گروه درسی دارم. میام تلگرام، هزارتای دیگه! تازه لایوهای اینستاگرام و شبکه آموزش هم به کنار. یه گروه همش وُیس و کاغذای تدریس استاده، یه گروه دیگه ویدیوهای از قبل ضبط شده استاد دیگه. از دو_سه هفته پیش تعریفها جابجا شدن. قبلنا صبح ها فقط مدرسه بودیم، ولی الان صبح تاشب توی گروه ها میچرخیم تا درس بخونیم. قبلنا میگفتن خوب نیست یه دانش آموز اینقدر گوشی دستش باشه، ولی الان مجبوریم دست بگیریم که درس بخونیم.

این شده زندگی ماهاااا.


در کارگروه مجموعه آموزشی فرزانگان اندیشه متشکل از اساتید، مدیران و نماینده اولیای دانش آموزان، پس از بحث و بررسی نقاط ضعف و قوت هر یک از راهکارهای آموزش از راه دور، در انتها، برگزاری کلاس ها به صورت آنلاین مصوب گردید.

درباره فرزانگان

مجتمــــــع آموزشـــــی فرزانـــگان در سال 1373 توسط خانم اقـــدس الســـادات حــــــــاج صدر تاسیس شـد. از همان سال های اول، کیفیت هدف اصلی مجموعه بود و به ســرعت پله های ترقی را طی و رتبه های برتر منطقه را از آن خود کردو امروز برند فرزانگان در منطقه مساوی با کیفیت، تلاش و اعتقاد است و این اصولی است که هنوز و پس از سال ها به آن ها همچنان وفادار و معتقد است.

تماس با فرزانگان

شهریار - شهرک اندیشه - فاز یک - بلوار شهید دنیامالی - شقایق دوم - پلاک 23

 
 info[at]mafa20.ir7001-4 6550 021
3355 6552 021
Copyright © تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد آموزشگاه فرزانگان محفوظ است.